HP LCD 524pu 23.8" 1920x1080, IPS w/LED micro-edge,350nic,1500:1,5ms g/g,DP 1.4,HDMI 2.0,USB3.2 4x,USB-C100W,RJ-45,
23,8" monitor HP Series 5 Pro FHD USB-C nabízí více možností. Jeho stylový, moderní design poskytuje ostrý a ohromující obraz a vylepšené 100W napájení pomocí jediného kabelu, které umožňuje bezproblémové připojení k počítačům a periferiím doma nebo v kanceláři..... více
Běžná cena: 6 991  (-10%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1519248
Kód dod.: 9D9V7AA#ABB
EAN: 197961408171
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: HP Inc.
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
USB Type-C
DisplayPort
USB 3.2
Výbava
Pivot
Výbava
Nastavitelná výška
Energetická třída
E
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Rozhraní výstup
USB-Type B
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
23,8
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
5
Jas (cd/m2)
350