ASUS LCD TUF Gaming VG27AQL5A, 27" 2560x1440, 350nits, 210Hz, 1ms, DP, HDMI, USB, Audio, Repro, VESA, Black
Běžná cena: 6 574  (-14%)
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011202
Kód dod.: 90LM0BM0-B01371
EAN: 4711387919149
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
3.5mm Jack
Rozhraní
USB 3.2 Gen 1
HDMI
DisplayPort
Výbava
VESA montáž
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Reproduktory
Nastavitelná výška
Typ panelu
LED
Barevná hloubka (bit)
10
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
210
Kontrast:1
1300
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
6,4
Jas (cd/m2)
350