ASUS LCD ROG Strix OLED XG34WCDG, 34" 3440x1440, 250nits, 175Hz, 0,03ms, 178/178, USB, DP, HDMI, Audio, VESA, Black
Běžná cena: 23 998  (-10%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011208
Kód dod.: 90LM0B70-B01171
EAN: 4711387973332
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
21:9
Rozlišení displeje
3440x1440
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
USB Type-C
3.5mm Jack
USB 3.2 Gen 1
USB 2.0
Výbava
VESA montáž
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
G-Sync
Nastavitelná výška
Zakřivený panel
Pivot
Výškově stavitelný
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
QLED
Vlastnost
Prohnutý
Barevná hloubka (bit)
10
Úhlopříčka displeje (")
34
Doba odezvy (ms)
0,03