ASUS LCD ROG Strix OLED (XG32UCDS), 32" 3840x2160, 165Hz, 178/178, 0,03ms, VESA, Audio, USB-C, HDMI, DP, Black
Běžná cena: 26 947  (-10%)
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011199
Kód dod.: 90LM0B50-B01371
EAN: 4711387871409
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
3840x2160 (4K UHD)
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
DisplayPort
USB Type-C
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Výbava
Redukce modrého světla
Reproduktory
VESA montáž
Nastavitelná výška
FreeSync
HDR
G-Sync
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Vlastnost
Rovný
Úhlopříčka displeje (")
32
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
165
Kontrast:1
1500
Hmotnost (kg)
6,6