ASUS LCD 39" PG39WCDM ROG Swift OLED 3440x1440 240Hz 0,03ms G-SYNC® compatible 90 W Type-C
Běžná cena: 49 726  (-13%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011073
Kód dod.: 90LM09R0-B01170
EAN: 4711387447291
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
3440x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
DisplayPort
USB 3.2 Gen 1
USB Type-C
Výbava
FreeSync
Výbava
G-Sync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Nastavitelná výška
VESA montáž
Zakřivený panel
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
OLED
Použití
Herní
Vlastnost
Prohnutý
Barevná hloubka (bit)
10
USB počet
5
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.1
Úhlopříčka displeje (")
39
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
9,61
Jas (cd/m2)
450