ASUS LCD 34" VU34WCIP-W Eye Care 3440x144 Frameless, 100Hz, USB-C PD 65W, Stereo Speakers, Care Plus technology
Běžná cena: 11 131  (-10%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011164
Kód dod.: 90LM0AIT-B01M71
EAN: 4711387740149
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
21:9
Rozlišení displeje
3440x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
3.5mm Jack
Rozhraní
DisplayPort
HDMI
USB 3.2 Gen 1
USB Type-C
Výbava
Zakřivený panel
Výbava
VESA montáž
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
FreeSync
Nastavitelná výška
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
VA
Vlastnost
Prohnutý
Úhlopříčka displeje (")
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
3000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
5,21
Jas (cd/m2)
300