ASUS LCD 34" VG34VQL1B 3440x1440 WQHD TUF GAMING 165Hz 1ms Curved 550cd repro HDMI DP USB
Běžná cena: 13 426  (-28%)
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 262791
Kód dod.: 90LM06F0-B01170
EAN: 4718017927222
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
21:9
Rozlišení displeje
3440x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
HDMI
USB
3.5mm Jack
Výbava
Zakřivený panel
Výbava
VESA montáž
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
FreeSync
Nastavitelná výška
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Vlastnost
Prohnutý
Úhlopříčka displeje (")
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
165
Kontrast:1
4000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
9
Jas (cd/m2)
550