ASUS LCD 34" VG34VQ3B TUF Gaming 3440x1440 GAMING 180Hz ELMB SYNC FreeSync Premium 1ms MPRT 90% DCI-P3 DisplayWidget
Běžná cena: 11 226  (-13%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011080
Kód dod.: 90LM0AA0-B01170
EAN: 4711387530092
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
21:9
Rozlišení displeje
3440x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
USB 3.2 Gen 2
HDMI
3.5mm Jack
Výbava
Zakřivený panel
Výbava
VESA montáž
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Nastavitelná výška
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
VA
Vlastnost
Prohnutý
Úhlopříčka displeje (")
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
4000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
8,1
Jas (cd/m2)
400