ASUS LCD 34" VA34VCPSR Docking Monitor, WQHD, 1500R Curvature, PD 96W, RJ45, USB hub, Low Blue Light, Flicker Free
Běžná cena: 12 755  (-11%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011134
Kód dod.: 90LM08JJ-B02170
EAN: 4711387620748
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
21:9
Rozlišení displeje
3440x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
USB 3.2 Gen 1
Rozhraní
LAN (RJ-45)
USB-C 3.2
DisplayPort
HDMI
3.5mm Jack
Výbava
Dokování NTB
Výbava
Výškově stavitelný
Nastavitelná výška
Zakřivený panel
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Reproduktory
VESA montáž
USB nabíjení
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
VA
Použití
Kancelářský
Vlastnost
Prohnutý
USB počet
4
HDMI počet
1
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
3000
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
9,5
Jas (cd/m2)
300