ASUS LCD 27" XG27AQDMG ROG Strix 2560x1440 1440p glossy WOLED panel 240 Hz 0.03 ms Anti-flicker G-SYNC comp. 99% DCI-P3
Běžná cena: 24 866  (-38%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011083
Kód dod.: 90LM0AH0-B01A70
EAN: 4711387559666
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
USB 3.2 Gen 1
HDMI
3.5mm Jack
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
G-Sync
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
170
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
11,9
Jas (cd/m2)
400