ASUS LCD 27" XG27ACDNG ROG Strix, 1440p QD-OLED, 360 Hz, 0.03 ms, G-SYNC® compatible,99% DCI-P3
Běžná cena: 20 539  (-10%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011120
Kód dod.: 90LM0AN0-B01970
EAN: 4711387675243
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
USB 3.0
HDMI
Jack 3,5 mm výstup
USB Type-C
Výbava
Pivot
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
G-Sync
FreeSync
VESA montáž
Nastavitelná výška
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
OLED
Barevná hloubka (bit)
10
Úhlopříčka displeje (")
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
360
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
7,44
Jas (cd/m2)
450