ASUS LCD 27" VG27WQ3B TUF gaming QHD, Curved, 180Hz, ELMB, FreeSync, 0.5ms response time, 90% DCI-P3, HDR, DisplayWidget
Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Výbava:Reproduktory, Zakřivený panel, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Doba odezvy (ms):0.5; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:VA; Povrchová úprava displeje:Matný; VESA rozměry:100x100; Rozhraní:HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort.... více
Běžná cena: 6 842  (-12%)
Skladem 2 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011142
Kód dod.: 90LM0AQ1-B01170
EAN: 4711387707784
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
3.5mm Jack
Výbava
Zakřivený panel
Výbava
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Reproduktory
HDR
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
VA
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
5000
Doba odezvy (ms)
0,5
Hmotnost (kg)
4,9
Jas (cd/m2)
300