ASUS LCD 27" VG27VQ3B 1920x1080 TUF Gaming Curved Gaming 180Hz ELMB SYNC FreeSync 1ms 90% DCI-P3
Běžná cena: 6 386  (-25%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011074
Kód dod.: 90LM0A90-B01170
EAN: 4711387529997
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
HDMI
3.5mm Jack
Výbava
Zakřivený panel
Výbava
VESA montáž
FreeSync
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Reproduktory
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
VA
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
3000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
4,9
Jas (cd/m2)
250