ASUS LCD 27" VG27AQML5A TUF Gaming 2560x1440 QHD Fast-IPS panel 300Hz 0.3ms G-SYNC® comp. AMD FreeSync Prem. 95% DCI-P3
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; DP verze:1.4; Doba odezvy (ms):0.3; Barevná hloubka (bit):10; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:LED.... více
Běžná cena: 10 059  (-11%)
Skladem > 5 ks
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011190
Kód dod.: 90LM0BG0-B02971
EAN: 4711387919194
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
USB Type-C
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
G-Sync
FreeSync
Pivot
Nastavitelná výška
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
LED
Použití
Herní
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní výstup
3,5 mm Jack
Barevná hloubka (bit)
10
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
300
Kontrast:1
1300
Doba odezvy (ms)
0,3
Hmotnost (kg)
5,8
Jas (cd/m2)
400