ASUS LCD 27" VA27EQSB 1920x1080 IPS 75Hz IPS LED 5ms 300cd REPRO DP HMID VGA USB PIVOT VESA - HDMI kabel
Běžná cena: 6 313  (-12%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011118
Kód dod.: 90LM0559-B02170
EAN: 4711081557272
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
VGA
Rozhraní
DisplayPort
USB 3.2 Gen 1
HDMI
3.5mm Jack
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Výbava
Redukce modrého světla
Reproduktory
VESA montáž
Nastavitelná výška
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Vlastnost
Rovný
USB počet
2
HDMI počet
1
DP počet
1
HDMI verze
1.4
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
75
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
5
Hmotnost (kg)
6
Jas (cd/m2)
300