ASUS LCD 27" VA27ECPSN 1920x1080 IPS 300cd 5ms USB-C-VIDEO+65W DP HDMI RJ45 pivot VESA Wall Mounting 100x100mm
Běžná cena: 7 926  (-14%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011069
Kód dod.: 90LM055J-B02170
EAN: 4711081874997
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
2560x1440
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
DisplayPort
USB Type-C
3.5mm Jack
LAN (RJ-45)
Výbava
Dokování NTB
Výbava
VESA montáž
Nastavitelná výška
Redukce blikání (flicker-free)
Redukce modrého světla
Reproduktory
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
USB verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
75
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
5
Hmotnost (kg)
6,48
Jas (cd/m2)
300