ASUS LCD 27" VA27DQFR 1920x1080 IPS Full HD Frameless 100Hz Adaptive-Sync 1ms MPRT HDMI DisplayPort VGA
Běžná cena: 5 506  (-13%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1011084
Kód dod.: 90LM06H1-B04370
EAN: 4711387523605
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
16:9
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
DisplayPort
VGA
Výbava
Redukce blikání (flicker-free)
Výbava
Redukce modrého světla
Reproduktory
VESA montáž
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
1
Hmotnost (kg)
4,66
Jas (cd/m2)
250