Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.... více
Běžná cena: 166 210  (-31%)
94 286.78 Kč bez DPH
Na dotaz
114 087 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 703390
Kód dod.: JL486A
Záruka: 99 Doživotní
Popis a parametry

Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver

Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver.
ParametryPorovnání
Typ příslušenství
Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
COMFEEL s.r.o.
Dr. Hořice 691
29501 Mnichovo Hradiště
Česká Republika
IČO: 02849593
DIČ: CZ02849593
Další informace
    Textové stránky