UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor.... více
Běžná cena: 557  (-5%)
437.19 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
529 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1015790
Kód dod.: UF-MM-1G
EAN: 810354025907
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Ubiquiti
Popis a parametry

UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK (1-pár)


UF-MM-1G je sada multimode 1G SFP modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 550m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.






Užitečné odkazy:

.
Typ vlákna
Multimode
Technologie SFP Modulu
1000 Mbps
Rozhraní modulu
SFP/miniGBIC

UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
' '
Opište kód z obrázku tak, jak jej vidíte
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
COMFEEL s.r.o.
Dr. Hořice 691
29501 Mnichovo Hradiště
Česká Republika
IČO: 02849593
DIČ: CZ02849593
Další informace
    Textové stránky