Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Servery a zálohování
  3. Síťové karty pro servery

Síťové karty pro servery

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
FUJITSU FC Ctrl 8Gb/s 2 channel QLE2560 MMF LCLPFUJITSU FC Ctrl 8Gb/s 2 channel QLE2560 MMF LCLP.
55 202 Kč
FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LCPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
38 471 Kč
FUJITSU Storage options - DX1/200S4 SFP+ 10G x2Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
6 688 Kč
Novinka
HP 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystemHP 4X FDR InfiniBand Managed Switch Module for c-Class BladeSystem.
451 956 Kč
Novinka
HP 4X FDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystemHP 4X FDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem.
393 778 Kč
Novinka
HP 4X QDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystemHP 4X QDR InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem.
334 137 Kč
Novinka
HP 4X QDR QLogic InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystemHP 4X QDR QLogic InfiniBand Switch Module for c-Class BladeSystem.
330 029 Kč
HP BLc VC FlexFabric 10Gb/24-port OptPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
547 798 Kč
HP Ethernet 10Gb 2-port 530FLR-SFP+ AdapterPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
17 762 Kč
Skladem u dodavatele
HP Ethernet 10Gb 2-port 530T AdapterPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:CX4.
10 056 Kč
HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter HP RENEW 656596-B21Počet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:CX4.
13 579 Kč
Novinka
HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLB AdapterPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
19 905 Kč