Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 km

Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

Kód produktu176138
Part numberDMC-300SC/E
EAN produktu790069241826
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:D-Link
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
1770.25 Kč
Vaše cena včetně DPH
2142 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
DMC-300SC
DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet


D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit jednu homogenní jednotku.


Budou-li pomocí konvertoru navzájem spojeny sítě se různými topologiemi, mohou spolu komunikovat, vyměňovat si data a mohou společně využívat většinou drahá periferní zařízení. Přitom může být příslušný konvertor zvolen vždy podle dané situace.


To je cenově velmi výhodná možnost, jak i nadále využít dosud používaná zařízení, např. přepínače. Lze tak zamezit novým drahým nákupům a může zůstat zachována principiální konstrukce sítě. I pokud jde o délku kabelů s optickými vlákny, nabízí firma D-Link bohatou škálu produktů.


Úseky vedení se skleněnými vlákny jsou velmi vhodné pro interní LAN spojení, protože kombinují bezporuchový přenos s vysokou bezpečností proti odposlechu.
Vlastnosti produktu:


DMC-300SC Fast Ethernet konvertor z 10/100 Mbit TP (RJ-45) na 100 Mbit FX (SC-Duplex)


FDX, max. 2 km, včetně napájecího adaptéru

10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
- UTP to Multimode Fiber Media Converter
- SC Fiber connector
- Half-/Full-Duplex
- Includes Power Supply for standalone use.
Technologie konvertoru: Fast Ethernet 10/100Mbps